„Za sceną” Olivia Cunning

Październik 23, 2014 by Rozalia

za-sceną

zródło: lubimyczytac.pl

Jeśli przeczytaliście „Pięćdziesiąt twarzy Greya” z wypiekami na policzkach, to „Za sceną” wciśnie was w fotel. To pierwsza część z serii, opowiadająca o członkach zespołu rockowego Sinners i ich życiu jako zespołu i jako mężczyzn. Każda część poświęcona jest jednemu Sinnersowi.
„Za sceną” opowiada historię pięknej pani seksuolog Myrny Evans, która postanawia zbadać zachowania fanek zespołu rockowego, a przede wszystkim ich gotowość do bycia uległymi kochankami z chęcią spełniającymi każdą zachciankę rockmana. Zdeklarowana singielka, która ma za sobą nieudane małżeństwo, nie zamierza wiązać się już z nikim na stałe. Wszystko jednak ulegnie zmianie, gdy do gry wejdzie przystojny gitarzysta zespołu Sinners, Brian Sinclair. Ten młody mężczyzna boryka się ze zdradą ukochanej, która postanowiła na chwilę zapomnieć o nim i rzucić się w ramiona kolegi z zespołu, Sed Lionheart. Zdrada kobiety oraz przyjaciela zaburza świat gitarzysty, jednak pojawienie się pięknej i

Cunning-Olivia

Cunning Olivia
źródło: www.babelio.com

niezależnej pani seksuolog znów stawia bohatera na nogi. Jak się dalej okazuje, usidlenie Myrny wcale nie będzie takie proste.
W „Za sceną” oprócz bardzo dosłownych i odważnych opisów aktów miłosnych, autorka dużo miejsca poświęca psychice związku, temu, co ciągnie samotną kobietę do wielokrotnie zranionego mężczyzny. Powieść opisuje także życie zespołu w trasie, ich konflikty, napięcia, przyjaźń i wzajemną pomoc. Dzięki wielowątkowości książkę czyta się szybko. Akcja jest dość wartka i nie pozwala na dłuższe od niej odstąpienie. Z resztą książka zdobyła szerokie uznanie licznego grona czytelniczek i została bardzo wysoko oceniona
w kategorii literatury erotycznej. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż ze względu na liczne grono fanek Sinnersów, została utworzona oficjalna strona zespołu, na której przeczytamy ich biografię, informację o wydanych albumach czy miejsca trasy koncertowej! No i oczywiście jest także oficjalny sklepik z gadżetami od Sinnersów.
Sama autorka, Olivia Cunning, jest fanką ciężkiego grania. Jak się dowiadujemy z jej oficjalnej strony internetowej, na pierwszy koncert została zabrana w wieku sześciu lat, a miłość do hard rocka i muzyki na żywo, odzwierciedla w książkach. „Za sceną” jest jej debiutancką powieścią, a gorące jej przyjęcie skłoniło ją do kontynuowania historii zespołu w kolejnych częściach sagi. I tak w dalszych częściach opowiedziana zostanie historia Seda Lionhearta – wokalisty Sinnersów, Jace Seymour – basisty, Ericka Sticks – perkusja i Treya Mills – gitara rytmiczna i wokal wspierający. Wszystkie opowieści są ze sobą powiązane i uzupełniają się w całościowy obraz życia zespołu.
„Za sceną” jest udanym debiutem, który wprowadza czytelnika w świat zespołu i w to, co się dzieje za sceną, kiedy reflektory gasną, a nierozgrzeszony tłum fanek cichnie. Książka lekka i niezobowiązująca, która w długi jesienny wieczór zabierze czytelnika w świat gorących rytmów ciał i dźwięków.

Brak komentarzy »

Jeszcze nie skomentowano.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>